2es Dačice v.o.s.
Zakázková výroba

Naši pracovníci jsou zruční v mnoha oblastech zpracování skla - od hutní produkce až po malování, broušení, rytí nebo natištění vašeho textu nebo obrázku. Nabízíme široké možnosti ve výrobě maturitních skleniček, pohárů i různých reklamních předmětů. Pokud máte vlastní nápady či návrhy, neváhejte nás kontaktovat. Rádi s Vámi nalezneme nejlepší řešení vašeho požadavku. Dále naleznete podrobnosti k jednotlivým oblastem.

Reklamní předměty
Můžete si vybrat ze široké škály tvarů skleniček, váz, džbánů či karaf, které lze opatřit jakýmkoliv logem za použití různých technik.

Strojově ryté logo

Pískované logo

Ruční malba

Tištěné logo/zakázkový tvar

Tištěné logo/speciální flakon

Sklářský obtisk

Poháry
Mimo standardní nabídky barevných a čirých poháru s popisem i malbou dle přání zákazníka dodáváme i speciální poháry či ceny dle zadání zákazníka nebo našeho designu. Pokud sháníte jedinečný kousek, obraťte se na nás.

Putovní pohár pro místní rybářský spolek, 1,2m

Putovní pohár, 90cm

Standardní, ručně malované poháry

Cena pro Czech Golf Open, 45/20cm.

Putovní pohár, 70cm

Cena pro Happy Hearts Fund topmodelky Petry Němcové

Maturitní skleničky
Maturitní skleničky slouží nejenom ke slavnostnímu přípitku na maturitním plese, ale hlavně jako dlouhodobá upomínka na tuto slavnostní událost. Maturitní skleničky nabízíme v mnoha různých dekorech a provedeních. Klikněte pro aktuální nabídku...

2ES - maturitní skleničky, poháry, zakázková výroba