2es Dačice v.o.s.
Svět skla

Hutní váza Naše výroba je založena na tradičních postupech obohacených novýmy styly a nápady tak, aby se výrobky lépe hodily k modernímu stylu života. K prohlédnutí široké nabídky našich výrobků prosím použijte náš internetový katalog.

Lipnovaná váza Pokud máte vlastní návrhy nebo nápady, které byste rádi uskutečnili, napište nám a my vám rádi pomůžeme. Ukázku našich možností najdete v sekci specialit.

Neustále pracujeme na rozšíření naší nabídky, ať už se jedná o jednotlivé produkty nebo celé kategorie nebo dekory. Nejčestvější přídavky do našeho sortimentu si můžete prohlédnout v sekci novinek. (Zatím pouze anglicky)Vanoční klaun

Pokud se chcete dovědět více o naší společnosti, obchodních podmínkách, umístění nebo si nahrát náš katalog, navštivte více informací.

Kompletní tištěný katalog nemáme k dispozici, jelikož neustále přidáváme nové výrobky a aktualizace a katalog se tím stává neaktuální. Proto jsme se rozhodli upravit naše internetové stránky tak, aby ukazovali vždy co nejširší aktuální nabídku a mnoho dalších informací.  Šachovnice

Rychlé odkazy:
Můžete přejít přímo na následující kategorie produktů:
Luxusní ručně vyráběné
šachové soupravy
Chess sets
Hutní sklo
Art glass
Broušené malované sklo
Cut and Painted Glass
Broušené sklo Cut Glass
Malované sklo
Paitned glass
Jemně foukané sklo
Jemně foukané sklo
Flakony Flakony
Originální české lustry
Chandelier
Umělecké sklo Art Glass
Speciální nabídky
Special offers
2ES - on-line katalog